نشریه داخلی واحد تحقیقات

دعوت مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت داروسازی آریا (سهامی خاص)
تیر ۱۳, ۱۳۹۷
دعوت مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت داروسازی آریا (سهامی خاص)
تیر ۱۳, ۱۳۹۸

نشریه داخلی واحد تحقیقات

mesalazine

سالهاست شرکت داروسازی آریا به تولید فرآورده‌های دارویی اقدام کرده است. در طی این سال‌ها محصولات مختلفی تولید شده و تکنولوژی متنوعی در ساخت آن‌ها به کار گرفته شده است . داروسازی آریا همواره سعی کرده است که از روش‌های جدید تولید و مواد اولیه روز استفاده کند. شاید برایتان شنیدن این موضوع عجیب باشد که در شرایطی که مواد محدودی مثل نشاسته و لاکتوز و صمغ عربی دستمایه فرمولاسیون‌های دارویی بود، استفاده از موادی مثل میکروکریستالین سلولز، PVP، کراس کارملوز، سیلیکون دی اکساید، اودرژایت و غیره کار جدید و بدیعی بود. سرعت فراگیر شدن این مواد پیشتازان استفاده از آن را به فراموشی سپرده است. همچنین استفاده از وسایل و امکانات پیشرفته در مراحل مختلف گرانولاسیون، پرس، روکش و وارد کردن سیستم‌های دارورسانی جدید به روش‌های تولید، شرکت داروسازی آریا را به شرکتی پیشتاز در صنایع دارویی مبدل کرد. به همین دلیل هم محصولاتی از داروسازی آریا مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته و دوست‌داران فراوانی پیدا کرده است.

امروز حفظ و حراست از دست آوردهای چندین سال حضور فعال در عرصه صنعت دارو به عهده متخصصین علوم دارویی است که در بخش‌های مختلف شرکت مشغول فعالیت هستند، به ویژه مسئولیت بخش تحقیقات شرکت در این میان سنگین‌تر و پراهمیت‌تر است.
لذا ضروری است که این بخش با داشتن یک نشریه داخلی بتواند دامنه بحث پیرامون مسائل روز و مسائل داخلی شرکت را گسترش دهد و از نظرات و توان علمی همه همکاران در سایر بخش‌های شرکت جهت ارتقای توان علمی خود استفاده کند. به خاطر اهمیت موضوع و ضرورت تمرکز بر مطالب و مسائل پیرامون ۵-آمنیو سالیسیلیک اسید (مزالازین)، مطالب این شماره نشریه به این فرآورده اختصاص یافته است.

ادامه مطلب و دانلود نشریه

4 دیدگاه ها

 1. مجید قاسمپور جاوید گفت:

  با سلام خدمت شما سروران گرامی در شرکت دارو سازی آریا : اینجانب مجید قاسمپور جاوید هستم که از سال ۱۳۷۷ توسط دکتر فدایی در بیمارستان تهران کلینیک بعد از معاینات مختلف، تشخیص کولیت اولسروز دادند که در حد متوسط بوده ولی خیلی باعث بروز مشکلات جسمی برای من شد و تا چند سال پیش از قرصهای آساکل و سولفاسالازین استفاده میکردم که هر کدام عوارضی داشت اما از وقتی که مزالازین شما به بازار آمد و برای من تجویز شد واقعاً با این قرص راحت بودم میخواستم از شما عزیزان نهایت تشکر را داشته باشم.

 2. m گفت:

  سلام واقعا این دارو شما نسبت به برخی از شرکت های دیگر بهتر است من ۳ سال است که فقط از مزالازین آریا استفاده میکنم

 3. Ali گفت:

  اساکل که یک برند خارجی هست عالیه ولی گرونه چون خارجی هست و در تولیدات داخلی مزالازین بهتر از بقیه هستش من ۳ ساله که مصرف میکنم خداروشکر حالم خوب شد

 4. خان محمدی گفت:

  بسیار عالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *